Kızım ve Ben

Kızım ve Ben

Vizyon zamanı 6 Nisan 2018 (1s 50dakika)
Film yönetmeni Dilek Gürvardar
Oyuncular: Yüz güzelliği Hünal, İrem Helvacıoğlu, Gizem Hatipoğlu devamı
Dram, Polisiye
Memleket Türkiye

 

 

Film Özeti

Hayalini kurduğu polis akademisine büyük gayret ve özverilerinin sonucunda girmeyi başaran ve birincilikle mezun olan Doruk, zengin bir karı kocanın tek çocuğudur. Bir operasyon esnasında yeni tanışmış olduğu Serap ‘a gönlünü kaptırır ve evlenirler. Lakin kızları Zeynep’in doğumundan bir müddet sonrasında bunalıma girecek olan eşi Serap evi terk edecektir. Özel harekat polisi görevi yapmakta olan  Doruk, bir taraftan oldukca zahmetli ve sıkıntılı görevini başarıyla yerine getirebilmeye elinden gelen bütün özveri ve gayret ile çalışıyorken, bir yandan da kız evladı Zeynep’e hem de babalık yapacaktır. Kızıyla aralarında  harkulade bir bağ oluşmuşken evi terk edip gitmiş olan karısı Serap yeniden ansızın haber bile vermeden çıka gelir ve her şeyi değişir. artık baba ve kızın yaşamında zorlu bir dönem başlayacaktır bundan sonra.
Gerçek bir hayat hikâyesinden beyaz perdeye gercek konusuna sadık kalınarak uyarlanmış olan, filmin yapımını Murat Gürvardar üstlenmiş olduğu filmimiz kadrosunda Cemal Hünal,Gizem Hatipoğlu, Zülal Memişoğlu, İskender Bağcılar, İrem Helvacıoğlu, Emre Özcan yer almaktadır.

Category: Film Rehberi
About The Author
-

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>