12 Cengaver-12 Strong

12 Cengaver-12 Strong

Film yönetmeni: Nicolai Fuglsig
Oyuncular: Michael Peña, Michael Shannon, Chris Hemsworth
Vizyon Zamanı: 30.03.2018
Süre: 130 Dk.
Tür: Dram

 

12 Cengaver 9/11’i takip etmekte olan korkunç zamanlarda Mitch Nelson liderliğindeki bir ABD Özel olarak düzenlenmiş Kuvvetleri biriminin son derecede riskli bir vazife için ilk kez Afganistan’a saldırılara yanıt olacak şekilde gönderiliyor olmasınının öyküsünü oldukca anlaşılr içten bir şekilde anlatmaktadır.

Geride bırakacak olan ekip, Kuzey Afganistan’ın uzak, oldukca bozuk ve engellerle dolu arazisine yerleştirilecektir ve burada ortak düşmanları Taliban ve El-Kaide’ye karşı savaşmak içinse General Rashid Dostum’u ikna etmeleri gerecektir.Karşılıklı güvensizliği ve geniş bir kültürel bölünmeyi yenmenin yanı sıra, Amerikalılar atlı askerlerinin taktiklerini de benimsemek zorundaydılar. Kolay olmayan bir bağ oluşturup saygı oluşturmalarına karşın, yeni müttefikler oldukça fazla sayıda ve esir almayan acımasız bir düşmanla karşı karşıyadırlar.Macera ve aksiyon sevenler kaçırmayın.

 

 

Category: Film Rehberi
About The Author
-

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>