Halit Ergenç’in 1 Milyon Dolar Yatırımı Google Play ve İOS dan Kaldırıldı

Halit Ergenç’in 1 Milyon Dolar Yatırım Yapmış oldugu Google Play ve İOS projesi Kapandı

Tanınan aktör Halit Ergenç’in 2014 senesinde 1 milyon dolar destek sağlayarak hayata geçirmiş olduğu internet medyası projesi Pondr, ilgiyi görmeyince ister istemez kapatılmak zorunda kalınıldı.

Ünlü aktör Halit Ergenç’in yeğeni Aziz Akgül ile beraber ortalama 1 milyon dolar yatırım yaparak hayata geçirmiş olduğu ‘Pondr’ sessiz sedasız Google Play ve İOS  uygulama mağazalarından kaldırıldı.

Star Tv’de yayınlanmayaya başlamış olan Duymayan Kalmasın ismindeki magazin programının haberine bakılırsa Halit Ergenç’in aşağı yukarı 1 milyon dolar yatırım yaparak yeğeni Aziz Akgül’le birlikte hayata geçirmiş olduğu ‘Pondr’ (derinlemesine düşünmek) adındaki akıllı telefon programı sessiz sedasız ister istemez Google Play ve İOS  uygulama mağazalarından kaldırılıp kapatılmak zorunda kalınıldı.

INSTAGRAM’A BENZETİLİYORDU

Instagram’a bu ve bunun benzeri bir tasarıma sahip bulunan Pondr’ın en önemli özelliği ise iki resmin yan yana konularak kişilerden fikir alınıyor olmasıydı.

TRAFİĞİ GİDEREK AZALDI, VE GOOGLE VE İOS UYGULAMA MAĞAZALARINDAN TAMAMEN KALDIRILDI

Bu özelliğe benzer anket özelliklerinin Feysbuk, Twitter ve Instagram’da da yer almaya başlamış olması, Pondr’ın sosyal medya uygulamaları arasındaki şansını oldukca minumum seviyelere düşürdü. Dolayısıyla Pondr’ın trafiği azaldığı sonuç olarak Google Play ve İOS  uygulama mağazalarından tamamen kaldırılmış oldu.

Category: Mağazin
Tags:
About The Author
-

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>